Ve společnosti PROJEKTY STATIKA s.r.o. se dlouhodobě věnujeme zpracování projektů a statických posudků. Své klienty si už přes dvacet let hledáme v Moravskoslezském kraji a v celé ČR. Po celou dobu připravujeme návrhy podle individuálních požadavků. Spolupracujeme s klienty, kteří se chystají postavit si svůj nový domov, s významnými firmami i veřejnými zadavateli. Zkušenosti máme s projekty bytové výstavby, firemních sídel i průmyslových hal. Během realizace zakázky dbáme na to, aby byl projekt kvalitní, vyhovoval technickým standardům.

Z jaké nabídky můžete u naší společnosti vybírat?

  • Zaměřujeme se na projekty staveb, ať jde o rodinné nebo bytové domy, rekonstrukce objektů nebo průmyslové stavby. Při spolupráci se snažíme sladit detaily tak, aby projekt vyhovoval. Zpracováváme také projekty pro dotaci Nová zelená úsporám a Operační program životního prostředí.
  • Součástí naší práce jsou průzkumy staveb a expertní činnost. Stavebně technický průzkum realizujeme jako podklad při rekonstrukci objektu. Umožňuje zjistit stav stávajících konstrukcí a materiálů, identifikovat poškození stavby a zohlednit získané informace.
  • Pro stávající objekty zpracováváme statické posudky. Ty se řeší, když plánujete rekonstrukci a chcete předejít nevhodnému zásahu do statiky objektu. Stav objektu zhodnotíme a doporučíme, jak statiku zajistit.
  • Nabízíme servis v inženýrské činnosti: od obstarání podkladů pro započetí stavby, přes zajištění stavebního povolení až po kolaudaci.