Ve společnosti PROJEKTY STATIKA s.r.o. se dlouhodobě věnujeme zpracování projektů a statických posudků. Své klienty si už přes dvacet let hledáme v Moravskoslezském kraji a v celé ČR. Po celou dobu nabízíme vysoce kvalitní návrhy podle individuálních požadavků. Spolupracujeme s jednotlivými klienty, kteří se chystají postavit si svůj nový domov, s významnými firmami a živnostníky i se řadou veřejných institucí. Zkušenosti máme při projektování bytové výstavby, firemních sídel i průmyslových hal a díky zkušenostem celého našeho týmu umíme vystihnout potřebná specifika. Během realizace zakázky dbáme na to, aby byl projekt ve vysoké kvalitě a vyhovoval technickým standardům a zároveň aby klient měl možnost ovlivnit jeho podobu.

Z jaké nabídky můžete u naší společnosti vybírat?

  • Specializací naší společnosti je především kompletní tvorba projektů staveb, ať už jde o rodinné nebo bytové domy, rekonstrukce objektů nebo celé průmyslové stavby. V úzké spolupráci s klientem se snažíme vyladit detaily tak, aby projekt celkově vyhovoval. Zpracováváme také projekty pro dotace Nová zelená úsporám a Operační program životního prostředí.
  • Důležitou součástí naší práce jsou průzkumy staveb a expertní činnost. Stavebně technický průzkum realizujeme jako podklad pro rekonstrukci objektu. Umožňuje zjistit stav stávajících konstrukcí a materiálů, identifikovat poškození stavby a následně zohlednit tyto informace při projektu.
  • Pro stávající objekty zpracováváme statické posudky. Ty jsou potřeba v případě, že se chystáte rekonstruovat a potřebujete předejít nevhodnému zásahu do statiky objektu. Současný stav objektu pro Vás zhodnotíme a navrhneme ekonomické řešení, jak statiku stavby zajistit.
  • Nabízíme klientům i servis v oblasti inženýrské činnosti: od obstarání nutných podkladů pro započetí stavby, přes zajištění stavebního povolení, až po kolaudaci.